لوگو قشم گشت 30

تور قشم

تور قشم گردی یکی از بهترین راه‌ها برای کشف جمعی از جاذبه‌های دیدنی جزیره زیبای قشم است ( برای آشنایی با جاهای دیدنی قشم مقاله آن را مطالعه فرمایید). در این مقاله به بررسی تور قشم و نحوه رزرو تور قشم گردی در سایت قشم گشت خواهیم پرداخت. قشم با داشتن مناظر زیبا و جاذبه‌های فراوان، مکانی است که هیچ گردشگری نمی‌تواند آن را از دست دهد.

برای داشتن قشم گردی مفرح با ما همراه باشید.

تور قشم گردی

تور قشم | تور قشم گردی

تور قشم گردی به شما این امکان را می‌دهد که با در اختیار داشتن راهنمای محلی و تجربه‌ی کافی، جاذبه‌های بکر و دیدنی این جزیره را کشف کنید. برخی از جاذبه‌های قشم که در این تورها معمولاً بازدید می‌شوند عبارت‌اند از:

  • جزیره هرمز:
  • جزیره هنگام:
  • جزیره ناز قشم: جزایر ناز، یکی از جاذبه‌های دیدنی استان هرمزگان، در جنوب شرق جزیره قشم واقع شده است. این جزیره زیبا، یکی از سایت‌های ژئوپارک قشم و یکی از عجایب هفت‌گانه این جزیره به شمار می‌آید.
  • جنگل حرا قشم: جنگل حرا قشم که به عنوان محل حفاظتی زیست‌شناسی هرا نیز شناخته می‌شود، یک اکوسیستم بزرگ از مانگروهاست که در سواحل شمال شرقی جزیره قشم در تنگه هرمز قرار دارد.

تور طبیعت گردی قشم

قشم با داشتن مناظر زیبا و طبیعت بکر، مکانی ایده‌آل برای طبیعت گردی است. تور طبیعت گردی قشم به شما این امکان را می‌دهد که زیبایی‌های پنهان این جزیره را کشف کرده و از طبیعت بکر آن لذت ببرید.

در کل، تور گردشگری قشم با ترکیبی از جاذبه‌های طبیعی و فرهنگی، تجربه‌ی بی‌نظیری را برای گردشگران فراهم می‌کند که در آن با فرهنگ و تاریخ جزیره آشنا می‌شوند و همچنین از لحظاتی پربار با دوستان و خانواده خود برخوردار خواهند بود.

تور داخلی قشم گردی

تور داخلی قشم یکی از محبوب‌ترین تورهای گردشگری در کل ایران است که برای گردشگرانی که به دنبال تجربه‌ی مسیر پیاده‌روی، طبیعت زیبا و بازدید از جاذبه‌های دیدنی در جزیره قشم هستند، بسیار جذاب است. این تور شامل بازدید از جاذبه‌های طبیعی، تاریخی و فرهنگی در جزیره قشم است.

تور طبیعت گردی قشم | تور داخلی قشم

تور بوم گردی قشم

در تور بوم گری قشم، گردشگران با تجربه‌ی فرهنگ و زندگی مردم بومی جزیره قشم آشنا می‌شوند. بازدید از روستاهای محلی، به گردشگران امکان میدهد تا با روش زندگی مردم بومی جزیره قشم آشنا شوند و با آداب، رسوم و سنت‌های آنها آشنا شوند. در این تور، گردشگران می‌توانند با مردم بومی جزیره قشم در ارتباط بوده و با انجام فعالیت‌های بومی و سنتی، تجربه‌ی یک روز در زندگی مردم بومی را با خود به دست بیاورند.

تور گردشگری قشم

تور گردشگری قشم که شامل بازدید از جاذبه‌های زیادی از جمله شناورهای دریایی، جزایر نزدیک، پارک ملی هرمزگان و شهرهای تاریخی و مراکز تجاری جزیره را در بر می‌گیرد. در بازدید از شناورهای دریایی، گردشگران می‌توانند با قایق‌های تفریحی و اسکوترهای آبی در آب‌های زیبای جزیره قشم تجربه‌ی هیجان‌انگیزی داشته باشند. همچنین، بازدید از جزایر نزدیک به قشم مانند جزیره هنگام و جزیره لارک و همچنین بازدید از پارک ملی هرمزگان، به گردشگران امکان شناخت تنوع گونه‌های حیات وحش در این منطقه را می‌دهد.


انواع تور قشم گردی

تور گردشگری قشم | تور گردش قشم

با توجه به اینکه قشم جزیره‌ای است، بسیاری از گردشگران به دنبال تور قشم کاملی از آن هستند تا بتوانند همه ی زیبایی ها و جاذبه های گردشگری آن را ببینند. به همین منظور، شرکت‌های متعددی تورهای مختلفی را با قیمت‌های رقابتی ارائه می‌دهند و ما نیز در قشم گشت بهترین نوع تور ها را برای شما عزیزان تدارک دیده ایم. برخی از این تورها شامل:

  • تور گروهی: تور گروهی یکی از راه‌هایی است که می‌توانید از هزینه‌های سفر کاست. در این تور، شما به همراه گروهی از گردشگران دیگر به قشم سفر می‌کنید و از تخفیفات گروهی بهره‌برداری می‌کنید.
  • تور خانوادگی: اگر قصد دارید با خانواده به قشم سفر کنید، تور خانوادگی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در این تور، شما و خانواده‌تان به عنوان یک گروه به قشم سفر می‌کنید و از تخفیفات ویژه خانوادگی بهره‌برداری می‌کنید.
  • تور دانشجویی: برای دانشجویانی که به دنبال تور قشم ارزان هستند، تور دانشجویی می‌تواند گزینه مناسبی باشد. در این تور، دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی خود می‌توانند از تخفیفات ویژه بهره‌برداری کنند.

همچنین تور را از لحاظ زمانی به تورهای زیر دسته بندی میشوند:

تور قشم ارزان

بسیاری از گردشگران به دنبال تور قشم ارزان هستند تا بتوانند از هزینه‌های بالای سفر به این جزیره جلوگیری کنند. (با این شرایط تورمی قطعا همه به دنبال ارزانی هستیم). قشم گشت با ارائه ی تور های قشم ارزان و با حفظ کیفیت در این زمینه پیشگام بوده است. (برای رزو تور های قشم امروز اقدام کنید)

تور لیدر قشم

تور لیدر قشم | تور های گشت جزیره قشم

یکی از مواردی که می‌تواند تجربه‌ی سفرتان را به قشم بی‌نظیر کند، انتخاب یک تور لیدر قشم با تجربه و کارآزموده است. تور لیدرها افرادی هستند که به دانش و تجربه‌ی کافی در زمینه‌ی تور گردشگری دارند و می‌توانند به شما کمک کنند تا از سفرتان به بهترین شکل بهره‌برداری کنید. برخی از مزایای انتخاب یک تور لیدر قشم عبارت‌اند از:

  • آشنایی با جاذبه‌های کم‌شنیده و کم‌نظیر: تور لیدرهای با تجربه معمولاً با جاذبه‌های کم‌شنیده و دیدنی قشم آشنا هستند و می‌توانند شما را به سراغ آن‌ها ببرند.
  • آموزش فرهنگ و آداب محلی: تور لیدرها به فرهنگ و آداب مردم محلی آشنا هستند و می‌توانند به شما کمک کنند تا در برخورد با مردم بومی بهتر عمل کنید.
  • راهنمایی و پشتیبانی در مواقع بحرانی: تور لیدرها در صورت بروز هرگونه بحران یا مشکل، می‌توانند به شما کمک و راهنمایی کنند تا سفرتان به راحتی ادامه یابد.

قشم گشت با همکاری با کارآزموده و با تجربه ترین تور لیدرهای قشم، ماجراجویی و گردشی راحت و آسوده را برایتان به ارمغان می آورد که باعث لذت هرچه بیشتر از سفرتان می شود.